Sensor: fibre-optic; Range: 0÷15mm; IP67; -40÷70°C; Len: 1m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FT-E23
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: FT-E23
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: fibre-optic; Range: 0÷15mm; IP67; -40÷70°C; Len: 1m
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP67 |
| Cable length | 1m |
| Range | 0...15mm |
| Type of sensor | fibre-optic |
| Sensors features | sensing distance depends on used accessories |
| Switch housing | Ø3 |
| Operation mode | transmitter-receiver |