Sensor: fibre-optic; Range: 0÷3400mm; IP40; -40÷60°C; Len: 2m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FT-Z30EW
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: FT-Z30EW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: fibre-optic; Range: 0÷3400mm; IP40; -40÷60°C; Len: 2m
| Operating temperature | -40...60°C |
| IP rating | IP40 |
| Cable length | 2m |
| Dimensions | 3x12x8mm |
| Range | 0mm...3.4m |
| Type of sensor | fibre-optic |
| Sensors features | sensing distance depends on used accessories |
| Operation mode | transmitter-receiver |