Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; rigid; 150kg; -20÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FTAU-1002-6150SOFT
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FTAU 1002 6150 SOFT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; rigid; 150kg; -20÷80°C
| Operating temperature | -20...80°C |
| Material | polyurethane |
| Version | rigid, with mounting plate |
| Height | 128mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Base dimensions | 105x88mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 78 |
| Force kg | 150kg |
| Wheel width | 30mm |
| Wheel diameter | 100mm |