Transport wheel; Ø: 125mm; W: 40mm; H: 155mm; rigid; 200kg; -20÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FTAU-1252-6150SOFT
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FTAU 1252 6150 SOFT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 40mm; H: 155mm; rigid; 200kg; -20÷80°C
| Operating temperature | -20...80°C |
| Material | polyurethane |
| Version | rigid, with mounting plate |
| Height | 155mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Base dimensions | 105x88mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 78 |
| Force kg | 200kg |
| Wheel width | 40mm |
| Wheel diameter | 125mm |