Transport wheel; Ø: 125mm; H: 155mm; rigid,with mounting plate
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
FXPE-1251-1000-P
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: FXPE 1251 1000
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; H: 155mm; rigid,with mounting plate
| Version | rigid, with mounting plate |
| Height | 155mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Base dimensions | 76x76mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 75 |
| Force kg | 120kg |
| Wheel diameter | 125mm |