Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 700mA; max.200VAC; SMT
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
G3VM-201DR(TR05)
Tootja: OMRON OCB
Tootja tootekood: G3VM-201DR(TR05)
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 700mA; max.200VAC; SMT
| Mounting | SMT |
| Case | DIP4 |
| Max. operating current | 700mA |
| Operating temperature | -40...110°C |
| Switched voltage | ≤ 200V AC, ≤ 200V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, MOSFET |
| Type of relay | solid state |
| Operate time | 1ms |
| Release time | 500µs |
| Control current | 30mA |