Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 450mA; max20VAC; SMT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
G3VM-21LR1(TR05)
Tootja: OMRON OCB
Tootja tootekood: G3VM-21LR1(TR05)
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 450mA; max20VAC; SMT
| Mounting | SMT |
| Case | SSOP4 |
| Max. operating current | 450mA |
| Operating temperature | -20...85°C |
| Switched voltage | ≤ 20V AC, ≤ 20V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, MOSFET |
| Type of relay | solid state |
| Release time | 200µs |
| Control current | 30mA |