Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 25mA; 120mA; max400VAC; SMT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
G3VM-401D
Tootja: OMRON OCB
Tootja tootekood: G3VM-401D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 25mA; 120mA; max400VAC; SMT
| Mounting | SMT |
| Case | DIP4 |
| Max. operating current | 120mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Switched voltage | ≤ 400V AC, ≤ 400V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, MOSFET |
| Type of relay | solid state |
| Control current | 25mA |