Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 25mA; 400mA; max60VAC; SMT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
G3VM-61H1
Tootja: OMRON OCB
Tootja tootekood: G3VM-61H1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 25mA; 400mA; max60VAC; SMT
| Mounting | SMT |
| Case | SOP6 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Switched voltage | ≤ 60V AC, ≤ 60V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, MOSFET |
| Type of relay | solid state |
| Operate time | 800µs |
| Release time | 100µs |
| Control current | 25mA |