Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 1250mA; max80VAC; SMT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
G3VM-81HR
Tootja: OMRON OCB
Tootja tootekood: G3VM-81HR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 1250mA; max80VAC; SMT
| Mounting | SMT |
| Case | SOP6 |
| Max. operating current | 1.25A |
| Operating temperature | -20...85°C |
| Switched voltage | ≤ 80V AC, ≤ 80V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, MOSFET |
| Type of relay | solid state |
| Operate time | 2ms |
| Release time | 700µs |
| Control current | 30mA |