Relay: solid state; SPST-NO; 900mA; max.20VAC; max.20VDC; SMT
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
G3VM21LR11TR05
Tootja: OMRON OCB
Tootja tootekood: G3VM21LR11TR05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; 900mA; max.20VAC; max.20VDC; SMT
| Mounting | SMT |
| Case | SSOP4 |
| Max. operating current | 900mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Switched voltage | ≤ 20V AC, ≤ 20V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, MOSFET |
| Type of relay | solid state |
| Operate time | 2ms |
| Release time | 1ms |