Relay: solid state; SPDT; 200mA; max.20VAC; max.20VDC; SMT; 500V
Kordarv:
50.0
Minimum quantity:
50.0
Tootekood:
G3VM26M10
Tootja: OMRON OCB
Tootja tootekood: G3VM26M10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPDT; 200mA; max.20VAC; max.20VDC; SMT; 500V
| Mounting | SMT |
| Max. operating current | 200mA |
| Insulation voltage | 500V |
| Switched voltage | ≤ 20V AC, ≤ 20V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Relay variant | 1-phase, MOSFET |
| Type of relay | solid state |
| Operate time | 300µs |
| Release time | 300µs |