Relay: solid state; SPDT; 1000mA; max.20VAC; max.20VDC; SMT; 500V
Kordarv:
50.0
Minimum quantity:
50.0
Tootekood:
G3VM26M11
Tootja: OMRON OCB
Tootja tootekood: G3VM26M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPDT; 1000mA; max.20VAC; max.20VDC; SMT; 500V
| Mounting | SMT |
| Max. operating current | 1A |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Insulation voltage | 500V |
| Switched voltage | ≤ 20V AC, ≤ 20V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Relay variant | 1-phase, MOSFET |
| Type of relay | solid state |
| Operate time | 2.5ms |
| Release time | 1.5ms |