G5NB-1A4-DC12-(N)-(A)
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
39.0
Tootekood:
G5NB-1A4-DC12-(N)-(A)
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: G5NB-1A4-DC12-(N)-(A)
Spetsifikatsioon tootele G5NB-1A4-DC12-(N)-(A)
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for PCB |
| Contact material | silver alloy |
| Current rating | 3A |
| Coil resistance | 720Ω |
| Rated coil voltage | 12V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 10ms |
| Release time | 10ms |
| Coil current | 16.7mA |