GBR-380/3-80W
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: GBR-380/3-80W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; heating; glued; 661.3Ω; 80W; soldering pads
| Mounting | glued |
| Power | 80W |
| Resistance | 661.3Ω |
| Body material | aluminium oxide |
| Width | 38.1mm |
| Length | 50.8mm |
| Height | 1mm |
| Kind of resistor | heating |
| Surface temperature | 350°C |