Tootekood: GBR-380/3-80W
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: GBR-380/3-80W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; heating; glued; 661.3Ω; 80W; soldering pads
Mounting glued
Power 80W
Resistance 661.3Ω
Body material aluminium oxide
Width 38.1mm
Length 50.8mm
Height 1mm
Kind of resistor heating
Surface temperature 350°C