Tootekood: GBR-618-12-10-2
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: GBR-618-12-10-2
  • Body material
  • Body dimensions
  • Max. operating voltage
  • Resistor features
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; heating; glued; 14.4Ω; 10W; 12.7x12.7x1mm
Mounting glued
Power 10W
Resistance 14.4Ω
Body material aluminium oxide
Body dimensions 12.7x12.7x1mm
Max. operating voltage 12V
Resistor features insulating layer
Kind of resistor heating
Surface temperature 300°C