Tootekood: GBR-666/12/1
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: GBR-666/12/1
  • Height
  • Max. operating voltage
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; heating; glued; 3.6Ω; 40W; soldering pads
Mounting glued
Power 40W
Resistance 3.6Ω
Body material aluminium oxide
Width 25mm
Length 38mm
Height 1mm
Max. operating voltage 12V
Kind of resistor heating
Surface temperature 350°C