Tootekood: GBR-666/24/1
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: GBR-666/24/1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; heating; glued; 14.4Ω; 40W; soldering pads
Mounting glued
Power 40W
Resistance 14.4Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 24V
Leads soldering pads
Body material aluminium oxide
Width 25mm
Length 38mm
Height 1mm
Kind of resistor heating
Surface temperature 350°C