Tootekood: GC321AD7LP153KX18D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GC321AD7LP153KX18D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 450V; X7T; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 450V
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 15nF