Tootekood: GC331AD72E333KX01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GC331AD72E333KX01D
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 33nF; 250V; X7T; ±10%; SMD; 1206; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 250V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 33nF