Tootekood: GC331CD7LP683KX19K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GC331CD7LP683KX19K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 68nF; 450V; X7T; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 450V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 68nF