Tootekood: GC332DD7LQ104KX18K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GC332DD7LQ104KX18K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 630V; X7T; ±10%; SMD; 1210; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 630V
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 100nF