Tootekood: GC343DD7LP334KX18L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GC343DD7LP334KX18L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 330nF; 450V; X7T; ±10%; SMD; 1812; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 450V
Case - inch 1812
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 330nF