Tootekood: GC355DD72W224KX01L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GC355DD72W224KX01L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 220nF; 450V; X7T; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 450V
Case - inch 2220
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 220nF