Tootekood: GC355XD72J224KX05L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GC355XD72J224KX05L
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 220nF; 630V; X7T; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 630V
Case - inch 2220
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 220nF