Tootekood: GCD188R71H332MA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCD188R71H332MA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 3.3nF; 50V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 3.3nF