Tootekood: GCD188R72A183MA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCD188R72A183MA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 18nF; 100V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 18nF