Tootekood: GCD188R72A272KA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCD188R72A272KA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.7nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 2.7nF