Tootekood: GCD188R72A272MA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCD188R72A272MA01J
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.7nF; 100V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 2.7nF