Tootekood: GCD21BR71H273KA01L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCD21BR71H273KA01L
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 27nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 27nF