Tootekood: GCD21BR72A104MA01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCD21BR72A104MA01K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X7R; ±20%; SMD; 0805; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 100nF