Tootekood: GCE188R71E393KA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCE188R71E393KA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 39nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 39nF