Tootekood: GCE21BR72A393KA01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCE21BR72A393KA01K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 39nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0805; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 100V
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 39nF