GCE21BR72A683MA01K
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCE21BR72A683MA01K
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 68nF; 100V; X7R; ±20%; SMD; 0805; 330mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 100V |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Capacitance | 68nF |