Tootekood: GCG1550C1H100FA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1550C1H100FA01D
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10pF; 50V; CHA; ±1%; SMD; 0402; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±1%
Capacitance 10pF