Tootekood: GCG1550C1H101GA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1550C1H101GA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 50V; CHA; ±2%; SMD; 0402; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±2%
Capacitance 100pF