Tootekood: GCG1550C1H3R9CA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1550C1H3R9CA01J
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 3.9pF; 50V; CHA; SMD; 0402; 330mm; 0.25%
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±0.25%
Capacitance 3.9pF