Tootekood: GCG1550C1H470JA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1550C1H470JA01J
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 47pF; 50V; CHA; ±5%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±5%
Capacitance 47pF