Tootekood: GCG1550C1H5R8CA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1550C1H5R8CA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 5.8pF; 50V; CHA; SMD; 0402; 180mm; 0.25%
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±0.25%