Tootekood: GCG1550C1H7R8BA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1550C1H7R8BA01J
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 7.8pF; 50V; CHA; SMD; 0402; 330mm; 0.1%
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±0.1%