GCG1550C1H8R6DA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1550C1H8R6DA01D
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 8.6pF; 50V; CHA; SMD; 0402; 180mm; 0.5%
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 50V |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±0.5% |