Tootekood: GCG1555C1H4R6CA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1555C1H4R6CA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 4.6pF; 50V; C0G (NP0); SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±0.25%