GCG1555C1H6R3CA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1555C1H6R3CA01J
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 6.3pF; 50V; C0G (NP0); SMD; 0402; 330mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 50V |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±0.25% |