Tootekood: GCG1555C1H7R6DA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1555C1H7R6DA01D
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 7.6pF; 50V; C0G (NP0); SMD; 0402; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±0.5%
Capacitance 7.6pF