Tootekood: GCG1555G1H150JA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1555G1H150JA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 15pF; 50V; X8G; ±5%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±5%
Capacitance 15pF