Tootekood: GCG1555G1H2R2DA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1555G1H2R2DA01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2pF; 50V; X8G; SMD; 0402; 330mm; 0.5%
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±0.5%
Capacitance 2.2pF