Tootekood: GCG1555G1H300JA01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1555G1H300JA01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 30pF; 50V; X8G; ±5%; SMD; 0402; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±5%
Capacitance 30pF