Tootekood: GCG1555G1H3R3DA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1555G1H3R3DA01J
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 3.3pF; 50V; X8G; SMD; 0402; 330mm; 0.5%
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±0.5%
Capacitance 3.3pF