Tootekood: GCG1555G1H820JA01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: GCG1555G1H820JA01J
  • Tolerance
  • Capacitance
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 82pF; 50V; X8G; ±5%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...150°C
Tolerance ±5%
Capacitance 82pF